Teczka harmonijkowa PENTEL niebieska 13 kieszeni

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: tek6170
  • Producent: Pentel
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 16,06 zł / szt. 19,75 zł / szt.

Kategoria 1: Archiwizacja dokumentów

Kategoria 2: Teczki

Kategoria 3: Teczki polipropylenowe

Teczka harmonijkowa PENTEL niebieska 13 kieszeni

XXI wiek wymusza ciągłe przetwarzanie i gromadzenie informacji. Chcąc być w nieskończenie inspirującym ruchu, trzeba umieć tę wiedzę i bodźce zmagazynować, oznaczyć, zaszufladkować, tak aby z łatwością sięgać po najpotrzebniejsze motywy i detale, które akurat w danym momencie są nam potrzebne. Nie zginąć w natłoku szybkich myśli i działań, to znaczy umieć odpowiednio przechować nie tylko te niezbędne, lecz także te aktualnie niepotrzebne, choć nie bezużyteczne informacje. W domu, szkole, uczelni, czy pracy – wielopoziomowa organizacja ułatwia planowanie i wykorzystywanie swojego potencjału do ostatniej kropli czasu. DCD14 to nie tylko pusty kod – określa on świetne wyjście z sytuacji nagromadzenia przydatnych notatek, dokumentów, papierów. DCD14 to wysokiej jakości teczka harmonijkowa innowacyjnej linii RECYCOLOGY. Zawiera 13 kieszeni w formacie A4, które skrzętnie przechowają najbardziej palące zbiory codziennie użytkowanych karteczek, kartek, wydruków i projektów, jak i te nadające się pod archiwa, wyciągane zaledwie od czasu do czasu.

Teczka zapinana na dwa solidne zatrzaski, które trzymają cenną zawartość na baczność, wygodnie trzyma się w dłoni, zmieści się w większości torebek i teczek. Wykonana z wysokiej jakości plastiku jest niezwykle trwała, wodoodporna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki efektywnemu systemowi harmonijkowemu pomieści sporo ważnych dokumentów…! Teczka wyposażona została w wydrukowany indeks z przykładowymi nazwami zakładek oraz z możliwością wpisania własnych propozycji, co z pewnością ułatwi organizację rozmaitych papierów. Znakomita do przechowywania dokumentów według dat, miesięcy, produktów, osób, itd. Klasyczny design i nowoczesne kolory DCD14 spodobają się niejednemu managerowi, księgowej, studentowi czy freelancerowi, który musi zapanować nad całym bukietem pilnych spraw. Ten model jest wysoce proekologiczny – w 50% został wykonany z materiałów przetworzonych, co zapewne spodoba się zwolennikom zrównoważonego designu, zgodnym z potrzebami środowiska naturalnego.

Marka: Pentel
Kod dostawcy: DCD14C/PC
Rodzaj: Teczka z przegródkami
Opakowanie zbiorcze: 6
Szerokość  (mm): 330
Wysokość (mm): 240
Kolor: Niebieski
Format: A4
Rodzaj zapięcia: Zatrzask
Materiał: PP (polipropylen)
Etykieta do opisu: Nie
Ilość przegródek: 13
Grubość (mm): 35

Jednostka sprzedaży 1 sztuka

 

 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.